h. Party Vladislav*** All Inclusive - Tylko 18 + (wylot z Warszawy) - SVS/WA
Bułgaria
Cena już od 1999 zł 2499 zł
Tam jedziemy!
Nowości
WI-FI
Basen
Klimatyzacja
All inclusive

Ukończyłaś/eś 18 lat? To wystarczy! Beztroska, szybka podróż samolotem, a do tego pełen luz na wakacjach, komfortowy 3-gwiazdkowy hotel z basenem i klimą za free. Wychilluj i dołącz do wielkiej ekipy setek studentów z całej Europy. Przeżyj niezapomniane chwile. Słońce, morze i koktajle, imprezowe noce i długie poranki czyli letnia radość dla studentów - tylko 18+!

Wakacje all inclusive – zbierz ekipę i ciesz się najlepszymi wspomnieniami!

Złote Piaski (Golden Sands)NAJlepsza i NAJbardziej popularna letnia miejscówka na studenckie wakacje, gdzie można bawić się i relaksować. Złote Piaski to perła Bułgarskiej Riwiery, skąpane w słońcu gorące morze, piękne piaszczyste plaże, gwarancja dobrej pogody, niesamowita atmosfera i świetne imprezy. Po zachodzie słońca miasto zaczyna żyć swoim niepowtarzalnym rytmem. Kluby nocne wypełnione są po brzegi, a przy tanecznych rytmach muzyki można poznać nowe osoby z całej Europy.


Zarezerwuj
wyjazd

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż
SVS/WA6 20.08 - 30.08.2018 1999 zł
2499 zł
poniżej 10 Kupuję

Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U11-AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) czytaj więcej
Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR
45 PLN
1 * U12-AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP czytaj więcej
Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu AXA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.
160 PLN
1 * U13-AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród, nagła poważna choroba Uczestnika lub osoby bliskiej, śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN. UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
70 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
50 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
40 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) 120 PLN

Cena
zawiera

przelot samolotem linii Bulgarian Air Charter na trasie: Warszawa–>Warna–>Warszawa oraz transfer: lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie i wyżywienie all inclusive w hotelu, pilota na trasie, opiekę BUT rezydenta na miejscu

Cena
nie zawiera

dopłaty lotniskowej płatnej obowiązkowo (100 PLN/os.), wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu 5 EUR), ubezpieczenie AXA „Kontynenty” - płatne obowiązkowo 40 PLN, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatne obowiązkowo 15 PLN/os)

Informacje
dodatkowe

Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota 5 EUR (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.

CZAT NA ŻYWO