Maturzysto już możesz planować wakacje z BUT!

2016-07-14 14:06:27Maturzysto - Gratulujemy! Już jesteś studentem! Możesz spokojnie planować, tak potrzebny Ci wyjazd gdzieś daleko, plażowo, imprezowo z BUT-em!Nie przegap okazji wyjazdu z nami do najsłynniejszych europejskich stolic lata:

Hiszpania - Costa Brava

Lloret de Mar>> to mnóstwo przytulnych kafejek i sklepów oraz plaża ze złocistym piaskiem, wzdłuż której biegnie nadmorska promenada, a do tego jedne z najlepszych klubów Europy. Miasto jest jeszcze piękniejsze po zachodzie słońca – uwodzi kolorami neonów, reklam i przedsmakiem zabawy jakie oferuje młodym ludziom po zmroku.

Bułgaria

ZŁOTE PIASKI >> piaszczyste plaże, czyste morze, ciepłe słońce, niezapomniana atmosfera oraz rewelacyjna zabawa w doskonałym międzynarodowym towarzystwie. Tylko w tym miejscu masz największy wybór klubów, beach barów, restauracji i wszystkiego tego czego oczekujesz od wakacji! Nie zwlekaj – Złote Piaski czekają! Tutaj życie toczy się dosłownie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu!

Włochy

RIMINI>> Uwielbiacie zabawę i szaleństwa? To właśnie jest Wasz sposób na spędzanie wakacji? Tak?  Świetnie! Z nami porwie Was szał zabawy a niesamowite przeżycia macie zagwarantowane! Na wyjeździe czeka na Was zakręcone towarzystwo i naprawdę dużo emocji oraz dobrej zabawy!  Włoskie kluby, w których do zabawy zagrzewają najlepsi europejscy DJ-e, a do tego piaszczyste plaże, międzynarodowe towarzystwo, słońce, woda…to właśnie RIMINI!

SPRAWDŹ Z PRZYJACIÓŁMI!