LONDYN EC - j. angielski 18+
Wielka Brytania
Cena już od 535 GBP

O SZKOLE

EC European Centre of English Language - szkoła językowa z korzeniami sięgającymi roku 1991. Prowadzi kursy języka angielskiego połączone z rozrywką, wypoczynkiem i zwiedzaniem. Intensywnemu rozwojowi szkoły zawdzięczamy coraz większą ofertę atrakcyjnych lokalizacji, w których prowadzone są kursy. Priorytetem szkoły jest komunikatywność języka szlifowanego podczas kursu. Lektorzy starają się więc, aby uczestnicy podczas różnorodnych i ciekawie prowadzonych zajęć pozbyli się wszelkich problemów komunikacyjnych w posługiwaniu się językiem w codziennych sytuacjach.
Szkoła posiada akredytację British Council.

O KURSIE
Kurs obejmuje 20 lekcji tygodniowo. Jedna lekcja trwa 45 min. Nauka odbywa się w grupach międzynarodowych, zgodnie z poziomem zaawansowania (6 poziomów), w grupach maksymalnie do 14 osób. Każdy kurs rozpoczyna się testem sprawdzającym umiejętności językowe uczestnika, na podstawie którego uczestnik przyporządkowany jest do odpowiedniego poziomu zaawansowania. Na koniec kursu każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu.

ATRAKCJE DODATKOWE

Możliwość skorzystania na miejscu z atrakcji organizowanych przez szkołę (dodatkowo płatne) takich jak: wycieczka do Windsor, Oxford i wiele innych.

 


Kursy są dostępne przez cały rok.

Przylot, wylot powinien odbywać się w sobotę. Możliwe zorganizowanie transferu z lotniska za dodatkową opłatą.

  sezon niski sezon wysoki
rodzina goszcząca 535 GBP 580 GBP
rezydencja 590 GBP 600 GBP

 

 

 

 

Cena
zawiera

Zakwterowanie wedłyg wybranej opcji, wyżywienie zgodnie z wybraną opcją, kurs 20 godzin lekcyjnych tygodniowo.

Cena
nie zawiera

Transportu, transferu, ubezpieczenia 40 PLN/tydzień, obowiazkowej opłaty rejestracyjnej 50 GBP, opłaty rezerwacyjnej 30 GBP.

Informacje
dodatkowe

Wyjazd skierowany dla osób pełnoletnich.

Sezon wysoki 15.06-14.09.2019, sezon niski - pozostałe terminy.

 


Zarezerwuj

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
* pola wymagane loader